Setkání stipendistů II.

Tento příspěvek bude trochu delší, ale důležité věci potřebuji někdy více slov. Před časem jsme vás žádali o sdílení příspěvku o podpoře pro Nadační fond VERDA. Dnes si můžete přečíst o setkání studentů VERDy a udělat si tak obrázek o tom, jak fond se studenty pracuje a proč je důležité jej podpořit.

Na začátku tohoto týdne proběhlo dvoudenní setkání studentů Nadačního fondu VERDA v Ekologickém a volnočasovém centru Švýcárna u Adamova. Studenti dojeli z různých koutů České republiky (z Karviné, Českého Těšína nebo z Frýdku-Místku, aj. měst). Cílem setkání bylo vzájemné seznámení, propojení, sdílení zkušeností, podpora a rozvoj.
Oba dva dny byly skvělé a myslíme si, že si jej užili nejen studenti, ale všichni, kdo jej připravovali. Velké díky patří všem, kdo se na organizaci setkání a samotném průběhu podíleli:
Nina Zelená, koordinátorka setkání, která měla celou akci na starost, komunikoval s rodiči/studenty,
Martina Hrejsemnou, kariérová poradkyně Nadačního fondu VERDA,
Jana Břenková, vedoucí NZDM DROM,
Robert Knebl, zkušený lektor a vedoucí Klubu Coolna Znojmo, který vedel seberozvojové hry.

Švýcárnu během setkání navštívili a se studenty promluvili také zakladatelka a předsedkyně správní rady Nadačního fondu VERDA, paní Kateřina Dubská a ředitel DROMU Miroslav Zima, kterým tímto také moc děkujeme za jejich účast.

Děkujeme všem studentům, setkání s vámi pro nás realizátory bylo velmi obohacující! Poděkování patří také všem rodičům za projevenou důvěru a odvahu poslat své ratolesti na "cestu do neznáma".

Dvoudenní setkání studentů je jednou z aktivit projektu Podpora studentů Nadačního fondu VERDA, který je financován Nadací Albatros. Děkujeme za podporu.